Ministerstvo vnitra, odboru azylové a migrační politiky, oddělení pobytu cizinců Jihomoravský kraj hledá uchazeče/uchazečku na dvě volné pozice:

Místo výkonu: Brno

1) Požadavek na vzdělání:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání - systemizovaná 9. platová třída, po zapracování možný osobní příplatek, odměny;

Náplň práce:

  • přepážkový pracovník oddělení pobytu cizinců Jihomoravský kraj; činnosti související s agendou trvalých, dlouhodobých a přechodných pobytů; komunikace s orgány státní správy a nevládními neziskovými organizacemi.

2) Požadavek na vzdělání:

  • vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program - systemizovaná 10. platová třída, po zapracování možný osobní příplatek, odměny;

  • posuzování a vyhodnocování specializovaných žádostí ve věcech vstupu a pobytu cizinců na území České republiky.

Další požadavky:

  • způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené (po nástupu zajistí úřad)
  • trestní bezúhonnost
  • státní občanství ČR
  • schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
  • služební místo není vhodné pro OZZ/ OZP

Výhodou:

  • znalost anglického jazyka;
  • znalost MS Office
  • znalost správního řízení a zákona o pobytu cizinců,
    služební místo není vhodné pro OZZ/ OZP

Povinné náležitosti přihlášky do přijímacího řízení:

  • strukturovaný životopis;
  • motivační dopis;
  • před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání;
  • před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Pracovní poměry jsou na dobu určitou (zástup za MD/RD) s 6 měsíční zkušební dobou; plný pracovní úvazek;

Předpokládaný nástup: 01. 01. 2022.

Společnost
Ministerstvo vnitra ČR - Odbor azylové a migrační politiky
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 730 – 31 240 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ministerstvo vnitra ČR - Odbor azylové a migrační politiky, Nune Babajanová