Společnost RR Donnelley Prague s.r.o. je jednou z největších digitálních tiskáren v Evropě. Nabízíme bezproblémová tisková řešení pro zákazníky, nabízíme špičkové služby, technologie a kvalitu v oblasti digitálního tisku včetně knihařského zpracování a flexo tisku. Společnost byla založena v roce 2006, sídlo společnosti je v Chrášťanech nedaleko Prahy - Zličína. V současné době hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici:

Financial Manager

Co Vás čeká?

  • Strategické a finanční řízení a plánování – sledování ekonomických ukazatelů, dohled nad finančními výsledky a hospodařením firmy
  • Zodpovědnost za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Práce v účetním systému JDE a korporátních systémech pro finanční reporting
  • Pravidelný měsíční / roční i ad- hoc reporting lokálnímu vedení společnosti a zahraničnímu korporátnímu týmu
  • Tvorba budgetů, pravidelných předpovědí a kompletních finančních plánů
  • Komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady
  • Zodpovědnost za řádné a včasné hlášení dle české legislativy (DPH, Intrastat, statistické výkazy apod.)
  • Tvorba analýz a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti a efektivnosti hospodaření společnosti
  • Monitorování a analýzy profitability realizovaných obchodních činností
  • Podpora ostatního managementu ve všech finančních záležitostech
  • Účast na klíčových rozhodnutích jako člen výkonného managementu
  • Vedení menšího týmu účetního oddělení

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí
  • Ideálně 5 let aktuálních zkušeností na obdobné pozici
  • Velmi dobrá orientace v účetnictví, problematice podnikových financí, controllingu aj.
  • Znalost účetních standardů – českých i mezinárodních (IFRS), konsolidace do US GAAP
  • Vynikající znalost angličtiny slovem i písmem nutností – denní komunikace v AJ
  • Prezentační dovednosti
  • Schopnost analyzovat výsledky a dohlížet na práci menšího týmu účetních
  • Zkušenosti s IS (znalost SAPu výhodou), vynikající znalost MS Office se zaměřením na Excel (makra ve VBA)
  • Samostatnost, flexibilitu a schopnost adaptace v dynamickém korporátním prostředí
  • Zodpovědný přístup, pečlivost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Samostatnou a kreativní práci
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecký benefitní program, firemní akce
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Služební vůz

Místo výkonu práce - Chrášťany (cca 5 minut autobusem z Prahy Zličína).

V případě Vašeho zájmu o inzerovanou pracovní pozici zašlete svůj profesní životopis v českém i anglickém jazyce.

Společnost
RR Donnelley Prague s.r.o.
Adresa
Chrášťany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RR Donnelley Prague s.r.o., Markéta Kadlecová