Ředitelství vodních cest ČR je organizační složkou státu podřízenou Ministerstvu dopravy ČR. Jeho posláním je budování, správa a údržba infrastruktury vodních cest. Připravuje a realizuje výstavbu a opravy veřejných přístavů a přístavišť, plavebních komor a servisních center. Zajišťuje správu a provoz některých přístavů, přístavišť a servisních míst v ČR a přístavního území České republiky v Hamburku. Pod jeho vlajkou pluje také Servisní plavidlo v Praze a unikátní zadokolesový remorkér Beskydy.

Referent správy a provozu majetku

Co vás čeká

· Zajišťování materiálně technického zásobování,

· zajišťování provozu administrativně technického vybavení ŘVC ČR, včetně IT,

· správa administrativně technického vybavení ŘVC ČR,

· dispečer autoprovozu,

· agenda BOZP a PO,

· spolupráce při likvidaci provozních faktur,

· agenda vlastních investic,

· zajišťování provozuschopnosti, oprav a údržby provozních zařízení, budov a staveb infrastruktury vodních cest, pravidelná kontrola provozuschopnosti a identifikace a řešení závad a nestandardních stavů,

· provádění drobné pravidelné a nepravidelné údržby a mimořádných zásahů při poruchových stavech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Minimálně SŠ vzdělání technického, případně ekonomického zaměření,

· zkušenosti se správou majetku a vedením provozu min. 2 roky,

· velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet), znalost grafického sw výhodou,

· řidičský průkaz sk. B, dobré řidičské schopnosti,

· zkušenosti s BOZP a PO,

· komunikativní znalost anglického jazyka,

· komunikativnost, časovou flexibilitu, zručnost, spolehlivost a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Co vám můžeme nabídnout

· Zajímavou práci po celé ČR,

· 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,

· příspěvek na stravování a volnočasové aktivity,

· finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (10. platová třída),

· motivační odměny,

· vznik pracovního poměru dle dohody.

Společnost
Ředitelství vodních cest ČR
Adresa
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Státní a veřejná správa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ředitelství vodních cest ČR, Dana Starcová