Co vás čeká

Hledáme kolegu, který bude právní podporou firmy, bude řešit smluvní agendu (vytváření nových a revize starých smluv, právní hodnocení rizik), veřejné zakázky, vymáhat pohledávky, v případě potřeby asistovat při obchodních jednáních, pomáhat kolegům z jiných oddělení s činnostmi, které souvisí s prací firemního právníka.

Co požadujeme

Vysokoškolské vzdělání - práv. fakulta, znalost práce na PC (Word, Excel), komunikativnost, pečlivost, odpovědnost, ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe na podobné pozici vítána, ale není podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou práci v příjemném kolektivu silné stabilní české společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, prémiový systém, stravenkový paušál, vánoční dovolená, možnost příspěvku na penzijní pojištění a další firemní benefity

Společnost
FIRESTA - Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.
Adresa
Mlýnská 388/68, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s., Jana Houštěková
Mlýnská 388/68, 60200 Brno – Trnitá, Česká republika
543 532 242