STILL je společnost se 100 letou historií, 70-ti lety zkušeností s výrobou manipulační techniky a více než 20-ti letou tradicí na českém trhu. STILL zaměstnává celkem více než 8 000 pracovníků, ve 4 výrobních závodech, 14 pobočkách v Německu, 20 dceřiných společnostech v zahraničí. Ti všichni tvoří mezinárodní úspěšnou společnost STILL.

Brand marketing manager

Co vás čeká

Hledáme kolegyni či kolegu, který převezme zodpovědnost za marketingové aktivity, jako jsou např. kampaně, akce pro zákazníky, přímá komunikace s médii, spolupráce s PR agenturami, příprava a distribuce odborných podkladů, tvorba případových studií, propagační předměty, průzkum zákaznické spokojenosti, online aktivity, vyhodnocení efektivity akcí a kampaní, porovnání aktivit i v rámci konkurence a další.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ
5 let praxe na podobné pozici, 3 roky minimum
Znalost anglického jazyka na úrovni B2
Řidičský průkaz skupina B
Excelentní komunikační dovednosti slovem i písmem
Kreativita a analytické myšlení, nové nápady v marketingu
Znalost MS Office
Zkušenosti s tvorbou grafiky
Zkušenost z oblasti marketingu nejlépe v nadnárodní společnosti
Zkušenosti z oblasti elektronických médií, jejich použití a správa (např. web, sociální sítě, PPC, RTB a SEO)

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavé finanční ohodnocení
Systém firemních benefitů, např. 5.týden dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; stravenkový paušál
Odborné zaškolení k dané pozici, možnost školení na centrále v zahraničí
Předpoklad dlouhodobé spolupráce
Notebook, telefon i k soukromému využití
Práce v přátelském týmu zahraniční firmy, která je jedním z největších dodavatelů manipulační techniky a intralogistických řešení

Společnost
STILL ČR spol. s r.o.
Adresa
Štěrboholská 1387/102, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STILL ČR spol. s r.o., Tereza Vrábelová