Jsme internetový obchod s designovým nábytkem a hledáme kolegu do našeho týmu na pozici: Specialista na sociální sítě a editor produktů. (www.designovynabytek.cz)

Koho hledáme?

Jsi kreativní duše a baví tě design? Máš perfektní gramatiku a vytrénovanou stylistiku? Baví tě psaní krátkých článků? Na Facebooku a Instagramu se cítíš jako ryba ve vodě a ani grafika ti není cizí? Pak možná hledáme právě TEBE…

Pracovní náplň:

  • Správa sociálních médií (Facebook, Instagram)
  • Tvorba a dodržování marketingového plánu
  • Návrh, tvorba a vyhodnocení akcí, soutěží apod.
  • Sledování nových trendů, technologií a inovací v oblasti online marketingu
  • Tvorba a podílení se na dobrém jménu společnosti
  • Vytváření nových produktů pro e-shop
  • Podílení se na výběru produktů
  • Textový popis jednotlivých produktů
  • Grafická úprava
  • Komunikace s kolegy z obchodního týmu
  • Každý den je zakončený reportem
  • Další činnosti v oblasti podpory prodeje

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Kreativní myšlení
  • Výbornou znalost českého jazyka (gramatika, stylistika) a pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost sociálních sítí (Facebook, Instagram)
  • Pečlivost a dodržování termínů
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatné vytváření krátkých popisů produktů, tvorba jednoduchých článků
  • Základní znalost grafických programů je vítána

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti na trhu
  • Zaškolení je samozřejmostí
  • Možnost seberealizace
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravování z velké časti hradí zaměstnavatel
  • Zajímavé bonusy v rámci dobře odvedené práce
  • Naše produkty máš za nákupní cenu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci dle dohody na HPP, DPP nebo na IČO
  • Nástup možný ihned

Čeká na Vás parta fajn lidí a všichni víme, že skvělí kolegové jsou základ.

Zázemí našich kanceláří je úplně nové, vč. klimatizace, dva monitory a ergonomická křesla Herman Miller jsou samozřejmostí.

Těšíme se na Váš životopis nejlépe s fotografií.

Sídlíme v Chotíkově (3 km od Plzně).

Společnost
life & furniture s.r.o.
Adresa
Břeňkova 2111/7, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Online Marketing, Editor, Copywriter, Kreativec, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

life & furniture s.r.o., Kateřina Bouzková