Co vás čeká

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Objednávaní materiálu pro vaše zakázky
  • Zaměřování místa realizace (byty, rodinné domy)
  • Vypracování kalkulace pro zákazníky na základě vašeho zaměření a dohody se zákazníkem
  • Řízení vztahu se zákazníkem prostřednictvím našeho CRM systému

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Schopnost plánovat práci sobě i řemeslníkům
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Komunikativnost - umíte naslouchat a pomáháte zákazníkům hledat řešení, dotahujete věci do konce
  • Nadšení pro věc - pomáhá nám prodávat naše služby zákazníkům
  • Nadhled a pochopení je v našem oboru důležité - naše řemeslo jde na stavbě na řadu jako jedno z posledních a někdy jsou už zákaznici ze stavby unaveni:)
  • Jste aktivní řidič
  • Zvládáte práci s počítačem, Excel, Word
  • Fyzická zdatnost

Výhodou bude, pokud budete mít

Zkušenosti přímo s podlahovými krytinami, ale podmínka to rozhodně není

Co vám můžeme nabídnout

  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Užitečnou a smysluplnou práci
  • Slušný a férový přístup a férové mzdové ohodnocení
  • Flexibilitu - svůj pracovní čas si řídíte sami
  • Malý, přátelský kolektiv rodinného typu
  • Podpora od kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, telefon, auto

Společnost
Roman Šiplák
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Podlahář, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

MojePodlaha.cz, Roman Šiplák
732 653 738