Krajský úřad Středočeského kraje vypsal výběrové řízení na pracovní pozici

Vedoucí Odboru školství

Do týmu Krajského úřadu Středočeského kraje přijmeme kolegu či kolegyni na pozici vedoucí/ho Odboru školství. Pokud se zajímáte o vzdělávací politiku, dobře se orientujete v systému veřejné správy a samosprávy, umíte řešit více projektů najednou a efektivně dokážete vést týmy lidí, možná hledáme právě vás!

Vaším úkolem bude:

Vést odbor, který vykonává přenesenou působnost vůči téměř 1210 školským organizacím v kraji a který má na starost 182 škol a školských zařízení zřizovaných Středočeským krajem, tedy speciální mateřské a základní školy, střední školy, konzervatoře, ale také základní umělecké školy, výchovné ústavy, dětské domovy nebo třeba Vzdělávací institut Středočeského kraje. Do vašeho odboru bude také spadá oblast volnočasových aktivit a sportu. Řídit budete pět samostatných oddělení s celkem 67 pracovníky.

Očekáváme od Vás:

  • vizi školství pro 21. století
  • řídící, organizační a koordinační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • koncepční přístup a systémový nadhled
  • porozumění procesům veřejné správy
  • efektivní řešení konfliktů a krizových situací
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • časovou flexibilitu

Vaší výhodou bude:

  • zkouška zvláštní odborné způsobilost ve školství
  • profesní zkušenost z veřejné či státní správy na vedoucí pozici
  • profesní pedagogická zkušenost

Nabízíme Vám:

  • příležitost být lídrem změny středočeského školství
  • uplatnění kompetencí k řízení velkého týmu
  • prostor pro realizaci vlastní koncepce, která je v souladu se Strategií vzdělávací politiky 2030+
  • pružnou pracovní dobu
  • výhodnou polohu pracoviště v centru hlavního města Prahy
  • služební notebook a mobilní telefon
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • zajímavé benefity jako dny zdravotního a pracovního volna,
  • stravenky
  • Flexi Pass
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na ošacení
  • dary při životních výročích, půjčky a dary při řešení tíživých životních situací

Pokud Vás naše nabídka zaujala podrobné podmínky a pokyny k přihlášení do výběrového řízení naleznete na https://www.kr-stredocesky.cz/web/urad/volna-pracovni-mista

Další informace Vám poskytne Bc. Jan Chuchler, vedoucí Odboru školství, pověřený zastupováním, tel.: 257 280 294.

Společnost
Středočeský kraj
Adresa
Zborovská 81/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Vzdělávání a školství, Obchodní ředitel/manažer, Ředitel instituce, Vedoucí odboru/oddělení, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Středočeský kraj, Filip Klieštík