Neox s.r.o. is a privately owned full service clinical CRO with headquarters in Prague, Czech Republic. We conduct clinical trials for pharmaceutical, biotechnology and medical device companies and other CRO’s throughout Europe with focus on Central and Eastern Europe. For our team we are currently looking for a suitable candidate for the position:

Senior Clinical Research Associate

Senior Clinical Research Associate – Monitor klinických studií

Náplň práce

  • projektové vedení svěřených klinických studií na území ČR, zajištění příslušné dokumentace, kontrola, reporting, vyhodnocování studií
  • příprava a kontrola administrativních podkladů klinických studií, výběr studijních center, lékařů, jejich edukace, iniciační a hodnotící návštěvy
  • komunikace a spolupráce v rámci klinického týmu v ČR a ostatními účastníky klinického hodnocení v průběhu projektu (předávání aktuálních informací)
  • zajištění dodávek léků do center včetně poskytování informací o daném léku
  • odpovědnost za dodržení termínů průběhu studií a požadovanou kvalitu studií v souladu se směrnicemi, příslušnými předpisy, firemními SOP a platnou legislativou ČR

Jiné výhody

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a náročnosti svěřené práce
  • služební vůz i k soukromému užívání
  • pracovní notebook a telefon i k soukromému využití
  • možnost profesního růstu
  • kanceláře v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

  • vysokoškolské vzdělání nejlépe v oboru medicíny, biologie, chemie, farmacie nebo přírodních věd
  • zkušenosti a praxe jako monitor klinických hodnocení min. 2 roky
  • dobrá znalost AJ
  • ŘP skupiny B
  • dobrá znalost práce s PC MS Office
  • příjemné vystupování a komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat po území ČR

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v angličtině.

Těšíme se na Vás!

Společnost
NEOX s.r.o.
Address
Praha
Required education: University
Required languages: Czech (Proficient), English (Intermediate)
Benefits: Cell phone, Notebook, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Occasional work from home, Corporate events, Self-organization of the job
Listed in: Administration, Research and development, Pharmaceutical, Administration, Research worker, researcher, Clinical Studies Monitor
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

NEOX s.r.o., Ivana Jastrabanová
+420 733 187 688
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.