Společnost Triada, spol. s r. o., je předním dodavatelem ucelených informačních systémů pro subjekty veřejné správy, zejména obce a města v celé ČR.

Neméně významnou oblastí je programové a organizační zajištění konferencí, odborných seminářů, setkání a vzdělávacích akcí pro pracovníky veřejné správy, mezi které patří například konference ISSS a pravidelná setkání starostů Den malých obcí.
Vedle výše uvedených aktivit se společnost Triada zabývá vydavatelskou činností – vydává časopis Obec & finance a internetový Deník veřejné správy.

Více o naší činnosti naleznete na www.triada.cz

Manažer komunikace/Produkční

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Budete v osobním i online kontaktu s partnery a návštěvníky konferencí, budete koordinovat jejich účast s účastí dalších hostů s programem. Podle dodaných podkladů budete zajišťovat aktualizaci a optimalizaci mediálních a online výstupů akcí a spolupracovat s mediálními partnery akcí. V rámci pracovní pozice je i organizační zajištění, kdy budete pomáhat s přípravou akcí a zároveň poskytovat podporu jejich návštěvníkům a významným hostům zejména ze sféry veřejné správy.

Jaká bude náplň práce?

  • monitorování problematiky spojené s veřejnou správou a IT
  • plánování, úprava a tvorba obsahu pro různé interní a externí komunikační kanály (internetové stránky, firemní newsletter, sociální média, externí media)
  • tvorba promo textů, článků a rešerší
  • poskytování podpory a součinnosti při tvorbě tiskových výstupů
  • pomoc při organizaci pořádaných seminářů a konferencí.
  • podle potřeby další činnosti přidělené týmu pro organizaci seminářů a konferencí

Co požadujeme?

Práce bude Vaše, pokud:

  • máte výborné ústní i písemné komunikační schopnosti v českém jazyce
  • máte všeobecný přehled v problematice veřejné správy a informačních technologií
  • máte dobrou uživatelskou znalost PC a Office
  • myslíte optimisticky a kreativně
  • jste spolehliví, samostatní, zodpovědní,
  • jste aktivní řidič/ka (řidičské oprávnění typu B)
  • disponujete částečnou časovou flexiblitou

Co vítáme navíc?

Výhodou pro Vás bude, pokud budete mít alespoň 1 rok zkušeností s obdobnou prací a budete schopni komunikovat i v AJ.

Značnou a z naší strany vítanou výhodou pro úspěšný vstup do nové role může být i vysokoškolské vzdělání, a to zejména v právním nebo politologickém směru.

Co na oplátku nabízíme?

  • kromě stálého platu i zajímavé odměny za řádně a spolehlivě odvedenou práci,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na rekreaci a další aktivity,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • možnost výuky AJ/NJ na pracovišti, včetně příspěvku zaměstnavatele,
  • 5 týdnů dovolené
  • časovou flexibilitu pracovní doby
  • možnost setkání se zajímavými lidmi

Ve firmě máme příjemný neformální kolektiv a jsme firma rodinného typu. Uvítáme i čerstvé absolventy škol s chutí pracovat.

Společnost
TRIADA, spol. s r.o.
Adresa
U svobodárny 1110/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.