Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející soukromou vysokou školou v České republice, poskytující bakalářské vzdělání, navazující magisterské vzdělání a doktorské studium. Ve spolupráci se City University z USA dále nabízíme a organizujeme celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Spolu s dalšími vzdělávacími produkty tak vytváříme pevné základy Vašeho celoživotního vzdělávání.

Aktuálně vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Grafik/fotograf

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání,

- pokročilou znalost programů Adobe Indesign a Photoshop,

- orientaci v oblasti marketingu,

- znalost programů Adobe Animate, Adobe After Effects výhodou,

- samostatnost, spolehlivost, kreativitu,

- výborné komunikační a organizační schopnosti.

Náplň práce:

- provádí grafické návrhy v programech Adobe Illustrator, Adobe Indesign,

- zajišťuje tvorbu grafických forem,

- připravuje grafické podklady pro akce univerzity,

- provádí fotografické práce,

- provádí převod a digitální úpravu fotografií – práce s programy Adobe Photoshop, Adobe Lightroom,

- spravuje fotografie pro archivaci,

- komunikuje s fotobankami a spravuje účty.

Nabízíme:

- zajímavou práci v tvůrčím kolektivu,

- prostor pro uplatnění vlastních nápadů a myšlenek,

- nástup dle dohody,

- práci na plný úvazek,

- 5 týdnů dovolené, sick days, započtení zákonné přestávky na oběd do pracovní doby, pružnou pracovní dobu, stravenky do VŠ menzy, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, masáže na pracovišti.

Strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem zasílejte do 26. 11. 2021.

Společnost
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Adresa
Estonská 500/3, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.