POS Media je evropský lídr na trhu v oblasti maloobchodních médií a poskytuje širokou škálu služeb a reklamních nástrojů v místě prodeje. Působí v sedmi zemích střední Evropy s dceřinými společnostmi v dalších dvou zemích západní Evropy. Díky široké škále služeb a produktů pomáháme našim klientům podpořit rozhodování zákazníků při nákupu. Spolupracujeme s největšími obchodními řetězci v ČR a také velkými FMCG značkami

Grafický Designer

Do našeho zavedeného a přátelského kreativního týmu hledáme zkušeného grafického designéra/ku.Ideální kandidát by měl být schopný dodávat kvalitní koncepty a mít aktivní přístup k práci.

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Tvorba grafických vizuálů a materiálů
  • Zpracování grafických návrhů do tiskových nebo digitálních médií
  • Návrhy firemních identit
  • Předtisková příprava

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • Skvěle ovládáš Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Indesign) a předtiskovou přípravu
  • Dokážeš interpretovat klientovy požadavky kreativním způsobem
  • Máš cit pro detail, důkladnost a aktivní přístup
  • Jsi proaktivní, samostatný ale i týmový hráč
  • Jestli máš také zájem o fotografii, bude si Ti to u nás hodit
  • We are an international company with offices across Europe, so good English is your “musthave“

CO TI NABÍZÍME?

  • Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, firemní akce a večírky, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti atd.
  • Účast na tuzemských i mezinárodních soutěžích a workshopech
  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • Hezké, moderní kanceláře v blízkosti metra Pankrác
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelskou atmosféru v multikulturním týmu

Můžeš se podívat na náš LinkedIn, co všechno děláme: https://www.linkedin.com/company/pos-media-group/mycompany/

Těšíme se na Tvé CV a portfolio!

Společnost
POS Media Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Budějovická 778/3, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik, Designer, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

POS Media Czech Republic, s.r.o., Viktoriya Ismailova