VUAB Pharma a.s. je farmaceutickou společností s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou léčivých látek a přípravků. Sídlo společnosti se nachází v těsné blízkosti Prahy, v Roztokách.

V současné době hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

Technolog QC mikrobiologické laboratoře

Pracovní náplň:

  • řízení činností laboratoře v souladu s SVP a jinými platnými předpisy
  • příprava a kontrola činností podřízených pracovníků, zodpovědnost za provoz laboratoře
  • tvorba dokumentace související s činností laboratoře, školící činnost
  • vedení záznamové a výkazové dokumentace k prováděným úkonům

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ přírodovědného, chemického nebo farmaceutického směru
  • výhodou je předcházející praxe v mikrobiologické laboratoři
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • středně pokročilou znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu (37,5 hod./týden)
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volný čas)
  • pracoviště v Roztokách s velmi dobrým dopravním spojením z Prahy
  • nástup dle dohody

Společnost
VUAB Pharma, a.s.
Adresa
Vltavská 53, Roztoky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Farmacie, Laborant, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí/manažer laboratoře
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VUAB Pharma, a.s., Ing. Alena Salavcová
724 247 346
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.