Jsme na trhu více jak 20let!

zaměřujeme se na poskytování komplexních logistických služeb spojených se skladováním a dopravou zboží, a tak nabízíme svým zákazníkům kvalitní a všestranný servis v oblasti dopravy, logistiky a skladování.

Hledáme parťáka do týmu!

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Jsi spolehlivý a máš rád dobře odvedenou práci?

Pak hledáme právě tebe!

Nástup možný IHNED! nebo dle domluvy.

NÁPLŇ PRÁCE:

• expedice/chystání zboží v IT skladu s elektronikou dle objednávek

• obsluha vysokozdvižného vozíku

• práce se čtečkou čárových kódů

• balení a kontrola zboží

POŽADUJEME:

• praxi ze skladu podmínkou

• výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost

• trestní bezúhonnost a plnoletost

• zkušenosti s VZV - přeškolíme/obnovíme řidičské oprávnění

• znalost práce se čtečkou čárových kódů

• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME:

• odpolední směny 13:30-22:00 (po-pá), volné víkendy

• pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr

• stravenkový paušál 50Kč/směnu=cca 1000Kč čistého do tvé mzdy

• příspěvek na volnočasové aktivity 300 Kč/měsíc

• příspěvek na narozeniny 500 Kč

• každý kvartál vyhlašování dvou nejlepších pracovníků s odměnou 5.000 Kč

• jídelna přímo ve společnosti

• celofiremní zaměstnanecké akce

• práci v čistém a moderním prostředí

• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

• 1 týden volna navíc (po jednom roce ve společnosti)

• zvýhodněný tarif na volání (po zkušební době)

• příplatek za odpolední směny

• možnost parkování na parkovišti firmy

Pokud jsi dočetl až sem, pošli nám svůj životopis!

Rádi Tě uvidíme na osobním pohovoru :-))

Společnost
CELogis a.s.
Adresa
Novoveská 1262/95, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Logistik, Řidič, Dělník, Operátor výroby, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CELogis a.s., Radka Cieslarová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.