Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na executive search a poradenství v oblasti HR. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní a na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Digital Marketing Specialist

Pro našeho klienta, společnost s dlouhodobým působením na trhu v oblasti služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Digital Marketing Specialist.

Jaká je náplň práce?

  • Nastavování a optimalizace automatizovaných scénářů a newsletterů na celkovou databázi uživatelů
  • Aktivní podílení se na celkové marketingové strategii firmy
  • Vyhodnocování efektivity scénářů a newsletterů (reporting)
  • Podílení se se na přípravě velkých kampaní společnosti
  • Plánování kampaní s ohledem na plnění cílů

Jak by měl vypadat Váš profil?

  • Máte alespoň rok zkušeností na pozici v marketingu
  • Máte alespoň základní orientaci v digitálním marketingu (PNO, CTR a KPI pro Vás nejsou neznámé pojmy)
  • Máte aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Máte zkušenosti s Google Analytics
  • Máte chuť se učit novým věcem v digitálním marketingu (klient si vhodného kandidáta rád zaškolí ve všem potřebném)
  • Umíte myslet analyticky a strategicky
  • Jste týmový hráč

Co vám nabídneme?

  • Práci ve společnosti, kde své dobré nápady opravdu prosadíte
  • Příjemnou lokalitu moderních kanceláří v rozšířeném centru Prahy - dobrá dopravní dostupnost
  • Firemní školení a vzdělávání - máte-li chuť se rozvíjet a zdokonalovat v digitálním marketingu, je to pro Vás to správné místo
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a bohatý systém benefitů
  • Slevu na firemní produkty
  • Práci ve skvělém kolektivu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím své CV.

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.