T-SHIRT2U.EU je FABRIKA NA TRIKA a nejen ty.
Jako přímý výrobce kompletního sortimentu reklamního, profesního a sportovního textilu s vlastním výrobním zázemím pro textilní výrobu, sítotisk i výšivku. Snažíme nabídnout maximální servis pro naše zákazníky.

Asistent/ka obchodního oddělení

Baví Vás obchod a komunikace s lidmi?
Umíte pracovat samostatně?
Máte zkušenosti s prodejem nebo marketingem?

Jsme česká firma, která vyrábí a prodává reklamní, pracovní a sportovní textil na zakázku šitý i skladový. Dále dovážíme textil mnoha světových značek, děláme potisk, výšivky, aplikace na textil a textilní výrobky. Naši zákazníci jsou převážně, ale nejen z B2B segmentu z ČR, Slovenska, Německa, Rakouska ale i dalších zemí.

Do našeho obchodního oddělení hledáme schopného asistenta/ku. Uvítáme zkušenosti s prodejem a/nebo telemarketingem. Hlavní činností bude kontakt se zákazníky, administrativní a organizační podpora obchodního manažera a týmu, kontrola a doplnění digitálního katalogu textilního zboží, úprava webových stránek. Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, samostatnost, flexibilitu, uživatelskou znalost PC, osobní angažovanost a všeobecný přehled. Znalost angličtiny, případně němčiny výhodou.

Kanceláře máme na Praze 9, v moderní kancelářské budově hned u metra a stanice busů, skvělá dostupnost. Vaříme výbornou kávu, kterou si můžete vypít i na venkovní terase.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora divize
  • komunikace s obchodním partnerem (obchodní korespondence, schůzky)
  • písemná a telefonická komunikace se zákazníky
  • správa objednávek
  • úprava webu a digitálního katalogu
  • aktivní telemarketing

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování, spolehlivost
  • proaktivitu a zodpovědný přístup
  • pracovitost, flexibilitu
  • výhodou je znalost AJ (alespoň komunikativní úroveň slovem i písmem)
  • ochotu učit se novým věcem
  • možnost nástupu ihned, případně co nejdříve

Pokud jste to Vy, rádi Vás uvítáme mezi námi. Prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného CV emailem.

Společnost
Richard Schön
Adresa
Prosecká 855/68, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Obchodní asistent, Prodejce po telefonu/Telesales, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

603 227 237