Pro značku GAP, Celio a Under Armour hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici grafika.

Máš kladný vztah k módě? Chceš pracovat pro jednoho z největších českých hráčů na poli e-commerce? Chceš přijmout novou výzvu? Pokud zní odpovědi ANO na všechny otázky, neváhej a pošli nám své CVčko. Hledáme právě TEBE!

Náplň práce:

  • Vytváření marketingových materiálů (letáky, plakáty, brožury, inzerce, apod).
  • Online grafika (bannery, reklamy, podklady po webové stránky a sociální sítě)
  • Vektorová grafika (ikony, grafy, plánky)
  • Příprava a editace videí
  • Zpracování grafických podkladů pro retail (výlohy a další)

Požadujeme:

  • Znalost programů Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)
  • Znalost MS Office, Word, Excel
  • Zkušenosti v oblasti tištěné i webové grafiky
  • DTP a předtisková příprava
  • Znalost typografických pravidel a cit pro design
  • Spolupráce a koordinace úprav s odděleními marketingu
  • Vlastní kreativita, samostatnost, aktivní přístup a zodpovědnost
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Praha 1 – Nové Město)
  • Pohodový tým s pohodovým šéfem
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nastartování kariéry u top značky
  • Teambuildingové akce
  • Slevy na produkty
  • Možnost pracovat remote
  • Možnost pracovat na zkrácený úvazek
  • Karta MultiSport Benefit

Společnost
CS Retail 1969, s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 780/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CS Retail 1969, s.r.o., Tereza Štěpánková