Hledáme

Grafik/referent marketingu

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993 a hledáme posilu do našeho kolektivu.

Náplň práce:
- kompletní tvorba grafických podkladů - letáky, brožury, katalog, etikety atd.
- návrhy a realizace reklamních formátů - inzerce, bannery atd.
- poptávka a realizace reklamních předmětů
- spolupráce s ostatními odděleními a jejich marketingová a grafická podpora
- jedná se o práci na plný úvazek, nejedná se o externí spolupráci

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost programu Adobe Photoshop, Illustrator
- cit pro design, spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti
- znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
- pestrou pracovní náplň a účast na zajímavých marketingových projektech naší firmy
- mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)
- příspěvek na stravné a dopravu
- masáže zdarma
- možnost dalšího rozvoje
- zázemí stabilní rychle expandující firmy
- pitný režim vč. dobré kávy zdarma
- nové moderní kanceláře

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč

Pracoviště: Vížky, Pardubický kraj

Termín nástupu : IHNED

Společnost
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel