Dlouholetá projektová firma(okres Praha-východ) zabývající se projekční a inženýrskou činností v rámci vodního hospodářství, hydrotechniky, životního prostředí, geotechnických staveb, geologie a hydrogeologie včetně posudků, poradenství, studií, projektů, výkon technického dozoru a průzkumů hledá do hlavního pracovního poměru 2 pracovníky do pozic:

**1)Projektant geotechnických staveb**

Požadavky:

**Možnost práce i formou OSVČ

**Později po důkladném převzetí projektů možnost i částečné Home Office

*VŠ, případně i SŠ příslušného zaměření

*praxe jako projektant-nejlépe v požadovaném oboru, není, ale podmínkou

*aktivní znalost ČJ nebo slovenštiny

*dobrá znalost práce na PC

*SW: AutoCAD a MS Office -podmínkou

*autorizace v oboru výhodou

*místo bydliště bez omezení

*bez omezení věku

Pracovní náplň:

*Statické posouzení geotechnických konstrukcí,

*zpracování projektové dokumentace primárně geotechnika pro hydrotechnické stavby (sekundárně i geotechnika pro ostatní obory ve stavebnictví),

*výkon autorského případně technického dozoru,

*účast na konferencích,

*možnost práce na projektech v zahraničí,

Nabídka:

*Hlavní pracovní poměr

* nástupní mzda: 45.000-50.000 btto

*místo pracoviště: okres Praha-východ.(20 kilometrů východně od centra Prahy.) Přesná lokalita bude sdělena v rámci osobního nebo telefonického pracovního pohovoru

*mzdový postup

*odměny

*firemní benefity

*dobrá dopravní dostupnost z centra Prahy.

**2)Projektant vodohospodářských staveb

Požadavky:

*Později po důkladném převzetí projektů možnost i částečné Home Office

*SŠ/VŠ- stavebního zaměření nejlépe vodohospodářského

*praxe jako projektant-nejlépe v požadovaném oboru-není,ale podmínkou

software AutoCAD a MS Office – podmínkou;

výhodou znalost Autodesk Civil 3D nebo Revit, Hec-Ras nebo BIM

*Zpracování projektové dokumentace především hydrotechnických staveb, výkon autorského případně technického dozoru,účast na konferencích, možnost práce na projektech v zahraničí,

*přednostně velká voda

*výkon autorského případně technického dozoru

*účast na odborných konferencích

*možnost práce na projektech po zapracování v zahraničí

Nabídka:

nástupní mzda: 45.000-50.000 btto

*odměny

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Project Manager, Projektant, Vodohospodář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura