Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Dnes jsme špičkovým světovým výrobcem proudových motorů a komponentů pro letecký průmysl, energetiku a kryogeniku, s výrobní a technologickou nezávislostí a vlastními zkušebnami. Jsme odpovědným zaměstnavatelem a výrobcem, kterému záleží na budoucnosti a životním prostředí. I proto dál usilovně rozvíjíme náš program zaměřený na kryogenní zařízení pro vodík, který dnes nabízí zelenější a ekologičtější budoucnost pro všechny. Budoucnost přináší řadu výzev a my chceme být součástí jejich řešení. V tuto chvíli obsazujeme pozici:

JUNIOR SALES MANAGER

Přáli byste si cestovat po celém světě? Vaše přání můžeme snadno splnit. Staňte se součástí našeho týmu obchodníků!

Otevřeme Vám dveře do světa.

Náplň práce:

  • V prvních šesti měsících Vás čeká rozsáhlé a propracované adaptační školení – výrobní proces produktů, produktové školení, školení týkající se interních předpisů a směrnic; školení týkající se obchodního práva, vývozních podmínek, aj.
  • Postupné převzetí obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, komunikace s obchodními partnery, sledování přidělených obchodních případů, navazování nových obchodních vztahů
  • Spolupráce na vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky
  • Zahraniční služební cesty do svěřeného regionu
  • Prezentace společnosti spolupráce na marketingových aktivitách (účast na veletrzích, konference, aj.)

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (technický směr velkou výhodou)
  • Anglický jazyk na úrovni B1 podmínkou
  • Zájem o spojení oborů strojírenství a mezinárodního obchodu
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání – ochotu učit se novým věcem; zodpovědnost, loajalitu a časovou flexibilitu
  • Ochotu cestovat do zahraničí a prezentovat PBS

Nabízíme:

  • Nastartování kariéry v mezinárodním prostředí v zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a přesného lití
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení (motivační složka mzdy ve výši 35 % dle plnění předepsaných cílů s možností jejich přeplnění, prémie za vysoký pracovní výkon, odměny za individuální obchodní přínos, odměny pro nejlepší obchodního zástupce, kvartální odměna za plně odpracovaný fond)
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 35 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky: https://www.pbs.cz/cz/kariera

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Tomáš Novotný
Ředitel lidských zdrojů