Lobkowicz Events Management, s.r.o. organizuje nezapomenutelné akce v jedinečném prostředí Pražského hradu. Nabízí profesionální poradenství, kreativní přístup a bezchybné zajištění akcí od večírků přes formální setkání až po svatby. Hledáme talentovanou, kreativní a organizovanou osobnost pro pozici Graphic Designer.

Co Vás čeká:

  • Grafické zpracování tiskových a online materiálů
  • DTP
  • Spoluvytváření klíčových marketingových a PR kampaní a produktů, zejména grafických a s tiskem souvisejících činností
  • Spolupráce na externích mediálních a komunikačních výstupech včetně úpravy fotografií
  • Spolupráce při výrobě příspěvků na sociální sítě
  • Editování, formátování a příprava fotografií pro tisk a i web
  • Vytváření návrhu marketingových produktů a koordinace jejich výroby (časopisy, výroční zprávy, letáky, inzerce, značení, merchandising atd.)
  • Zajišťování výroby tištěných materiálů

Co očekáváme my:

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici grafika, vzdělání v oboru
  • Dobrá orientace v principech grafického designu, komunikace, PR a marketingu,
  • Velmi dobrá schopnost multitaskingu, plánování, dodržování termínů v časové tísni dle pokynů nadřízeného
  • Silné organizační a produkční schopnosti pro zajištění jednotlivých úkolů oddělení komunikace
  • Schopnost pracovat flexibilně a samostatně a zároveň aktivně spolupracovat s ostatními členy oddělení komunikace dle pokynů nadřízeného
  • Proaktivní přístup k pracovním úkolům
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Profesionální znalost programů Adobe Creative Suite, zejména InDesignu a Photoshopu
  • Velmi dobrá znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů placeného volna
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po roce)
  • Možnost občasné práce z domova
  • HPP s možným nástupem ihned a se smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost podílet se na akcích a programech na podporu a zachování Lobkowiczkého dědictví
  • Atraktivní místo výkonu práce – Lobkowiczký palác na Pražském hradě
  • Firemní benefity (vzdělávání zaměstnanců, zvýhodněné vstupy do objektů, slevy do muzejního shopu, O2 family program, ..)

Společnost
Lobkowicz Events Management, s.r.o.
Adresa
Jiřská 3/1, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lobkowicz Events Management, s.r.o., Petra Matuščínová