Naším klientem je mezinárodní potravinářská společnost, působící na tuzemském trhu více než 30 let. Česká výrobně-obchodní pobočka, která je dlouhodobě významnou součástí společnosti, nyní hledá zkušeného profesionála na pozici:

Research / Development Manager - food

Na této atraktivní pozici budete mít zodpovědnost za podporu a koordinaci činnosti firemní laboratoře a provozní testování nových výrobků. Dále budete spolupracovat na přípravě nových produktů, na optimalizaci složení receptur a související zlepšování a stabilizaci procesu výroby.

Součástí komplexní pracovní náplně bude také:

  • Zajištění systému kvality a interních/externích auditů.
  • Spolupráce s výrobními podniky v rámci celé skupiny.
  • Analýza procesních odchylek a jejich optimalizace.
  • Monitoring a aplikace trendů moderní výživy.
  • Komunikace se zahraničními dodavateli surovin.
  • Spolupráce s externími laboratořemi
  • Zajištění platné legislativy

Hledáme kandidáty se vzděláním potravinářského nebo chemického zaměření (ideálně VŠCHT potravinářské technologie, biochemie). Ideální kandidát disponuje praxí z podobné oblasti (výzkum a vývoj nebo řízení systému kvality) z potravinářské výrobní společnosti. Úspěšný kandidát by měl mít vynikající organizační a komunikační schopnosti, profesionální vystupování a schopnost prezentovat své závěry. Nutná je velmi dobrá znalost anglického jazyka.

Nabízíme možnost stát se součástí stabilní firmy, která je jedním z lídrů ve svém oboru, zároveň velký prostor pro seberealizaci a možnost dalšího profesního růstu. Vedle odpovídajícího finančního ohodnocení a dalších benefitů firma nabízí stabilní zaměstnanecký tým a široké, dobře zavedené portfolio produktů.


Informace o pozici

Společnost
HILL Woltron Central Europe s.r.o.
Adresa
Sušice – Sušice II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Věda a výzkum, Laborant, Technik potravinářské výroby, Technolog potravinářské výroby, Specialista vývojového týmu, Vývojový technolog, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Hill International, Mgr. Monika Žampachová