Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora v rámci provozovny Hradec Králové
  • časté výjezdy a nákupy ve městě
  • komunikace s ostatními odděleními
  • příprava podkladů (skenování, kopírování, archivace dokladů) a pošta
  • nástupní plat 25 000 – 28 000 Kč

Požadavky na uchazeče:

  • středoškolské, odborné vzdělání
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič/ka

Benefity:

  • 13. plat
  • práce pro stabilní společnost v mladém kolektivu
  • benefity v rámci programu Gallery βeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)

Společnost
FERI, s.r.o.
Adresa
Kampelíkova 881, Hradec Králové – Kukleny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FERI, s.r.o., Lenka Měchurová