Společnost FORTEX Šumperk byla založena v roce 1968, od roku 2006 je součástí holdingu ÚSOVSKO a.s. se sídlem v Klopině a je zaměřena na stavební výrobu, vývoj a dodávky technologií čistíren odpadních vod, výrobu speciálních palet a přepravních vozíků pro skladování a manipulaci, prodej a servis automobilů VW a Škoda.

Vedoucí obchodního oddělení

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních partnerů
  • udržování a rozvíjení vztahů se současnými zákazníky
  • zastupování společnosti při obchodních jednáních s partnery
  • zodpovědnost za správnost zpracovávaných kalkulací na zakázky
  • zodpovědnost za bezchybné a včasné zpracování nabídek a účast ve veřejných soutěžích
  • stanovuje obchodní strategii a řeší marketing divize kovovýroby

Požadavky:

  • vzdělání SŠ, VŠ strojírenského směru
  • praxe v obchodní činnosti
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • znalost základních aplikací práce na PC – MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • týden placeného volna navíc
  • příspěvky na závodní stravování
  • příspěvky na penzijní nebo živ. pojištění 600 Kč/ měsíc
  • příspěvky na dioptrické brýle, masáže nebo wellness lázeňské pobyty v hodnotě 4.000 Kč ročně
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe uchazeče
  • možnost dalšího profesního rozvoje – odborná školení a kurzy

Společnost
FORTEX - AGS, a.s.
Adresa
Jílová 1550/1, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FORTEX, Mgr. Kristýna Lakomá
770 127 045, zelená linka 800 900 015, kristyna.lakoma@fortex-ags.cz