MYJÓMI družstvo invalidů je sociální podnik, který zaměstnává více jak 90 % lidí s hendikepem. Do zavedené kanceláře v centru Brna hledáme Specialistu pro eshop.

Náplň práce:
- písemná a telefonická komunikace se zákazníky
- obsluha Zásilkovny a Podání online od České pošty
- vyřízení objednávek a příprava balíčků pro kurýry
- administrativní činnost kolem eshopu
- správa skladových položek pro eshop
- přehled nad objednávkami u externích partnerů
- reporty prodeje a komunikace s marketingem

Požadujeme:
- pokročilejší znalosti na počítači (důvodem je administrace eshopů; např. WordPress)
- samostatnost ve vyřizování daných úkolů
- odpovědnost a zvládání případných problémů
- dobrou náladu pro komunikaci nejen se zákazníky
- ochotu učit se novým věcem
- týmový přístup

Výhody:
- pracovní smlouvu na HPP
- možnost vzdělávání a profesního růstu
- nejedná se o rutinní práci
- firemní benefity MYJÓMI (viz zpravodaj Život v MYJÓMI)
- práce z domu po domluvě
- 5 dní Sick days navíc k 20 dnům dovolené

Nástup: IHNED

práce na 6 hodinový úvazek
pozice je vyhrazena pro OZP (na dílnu je bezbariérový přístup)

V případně zájmu kontaktujte paní Alenu Drábkovou na tel. čísle 603 349 824

Odesláním odpovědi na tento inzerát udělujete souhlas se zpracováním Vámi uváděných osobních údajů společností MYJÓMI družstvo invalidů (dále jen "společnost"), a to výhradně pro účely zaevidování v seznamu žadatelů o nabízenou pozici. Na základě tohoto souhlasu je společnost oprávněna oslovit Vás i v budoucnu v případě, že pro Vás najde vhodné pracovní zařazení. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete na dobu tří let a můžete ho kdykoli odvolat.

Společnost
MYJÓMI družstvo invalidů
Adresa
Špitálka 91/23, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 13 875 – 16 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

MYJÓMI družstvo invalidů, Alena Drábková
603 349 824