Řád a čísla jsou to, co dává Vašemu životu smysl? Jste precizní? Dokážete se snadno a rychle koncentrovat? Práce ve mzdové účtárně Vás naplňuje a baví? Pokud ano, ozvěte se nám!

Hledáme kolegyni či kolegu na pozici Mzdové účetní.

Co Vás čeká?

  • komplexní zpracování mezd včetně měsíčních uzávěrek, reportů a zpracování ročního zúčtování daní
  • zpracování podkladů – DPN, MD/RD, exekuce aj.
  • práce v mzdovém a personálním systému Vema a Nemesis
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
  • vystavování ZL, ELDP a ostatních dokumentů
  • spolupráce s kolegy v rámci HR, provozu i s ostatními útvary
  • komunikace s orgány státní správy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou, ekonomického směru - VÝHODA
  • praxe v oblasti účetnictví a mzdového účetnictví min. 3 roky
  • zkušenosti z velké organizace - VÝHODA
  • znalost mzdového programu Vema - PODMÍNKA
  • orientace v pracovně-právní legislativě a mzdové problematice
  • dobrá znalost personální/mzdové problematiky a související legislativy
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 25 dní dovolené, pracovní doba 37,5 hod. týdně
  • 2 sick days, Multisport, příspěvek na stravování a penzijní pojištění, vzdělávání a bohaté benefity
  • po zapracování možnost práce z domova
  • dopravní dostupnost (MHD, možnost parkování)

Nástup: IHNED (dle dohody)

Zaujala Vás naše nabídka? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS… … a staňte se součástí našeho týmu!!!

Těšíme se na Vás.

Společnost
Fajn práce s.r.o.
Adresa
Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Mzdový účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura