Kdo jsme?

Jsme neodmyslitelnou součástí české e-commerce. Klademe si za cíl být technologickým leaderem na poli evropské farmacie a online prostředí. +Pilulka.cz je lepší život. Prostřednictvím e-shopu Pilulka.cz a kamenných lékáren po celé ČR poskytujeme našim zákazníkům vše, co k lepšímu životu potřebují.

Grafik obalového materiálu

Hledáme grafika který zapadne do našeho týmu a bude se podílet na rozvoji Pilulky, tak aby každý zákazník mohl mít lepší život.

Jsme pohodový kolektiv, kde neplatí korporátní pravidla. Očekáváme chuť do práce, přátelského ducha a chuť dotáhnout společně stanovené cíle k co nejlepším výsledkům.

Co bude tvá pracovní náplň?

  • Tvorba obalového designu pro naši privátní značku
  • Příprava tiskových dat a grafiky produktů pro web
  • Design a příprava dalších tiskových materiálů Pilulky
  • Úzká spolupráce s marketingovým, produktovým a obchodním oddělením
  • Podílení se na vzhledu aplikací nebo lékáren
  • Spolupráce na tvorbě online designu ve třech státech EU
  • Chceš víc? Můžeš nám pomoct i s webem, bannery a online materiály

Co od tebe očekáváme?

  • Zkušenosti s obalovým designem a přípravou tiskových dat
  • Znalost programů InDesign, Ilustrator, Photoshop aj.
  • Kreativní a inovativní přístup
  • Zápal a cit pro grafiku
  • Nejlepší myšlenky vznikají v týmu, proto preferujeme interní spolupráci

Co ti můžeme nabídnout my?

  • Možnost být součástí týmu leadera české e-commerce scény, tvou práci uvidí miliony uživatelů měsíčně
  • Profesní rozvoj
  • Kvartální odměny
  • Možnost práce remote s občasným dojížděním do kanceláří
  • Výuka angličtiny a její praktikování s kolegy v zahraničí
  • Kanceláře jen 2 minuty chůze od metra Českomoravská
  • Společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
  • Slevy na sortiment z naší nabídky
  • Skvěle vybavenou kuchyňku, kde vždy budeš mít po ruce kafe, čaj a pravidelnou dávku vitamínů

Společnost
Pilulka Lékárny a.s.
Adresa
Drahobejlova 1073/36, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pilulka Lékárny a.s., Ing. Lucie Horáková