Provozní analytik/čka - konzultace uživatelů interních aplikací

Místo výkonu práce: Jihlava

Chcete být součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí?

Z důvodu rostoucích potřeb v oblasti inovací a rozvoje systémů pojišťovny hledáme do našeho týmu provozní analytiky či analytičky. Náš nový kolega nebo kolegyně by měl/a být schopen/a zpočátku rychle poznat naše interně používané aplikace a procesy pojišťovny. Brzy by měl/a zvládat poskytovat konzultace a podporu uživatelům aplikací, rozumět jejich požadavkům, možnostem či omezením jimi používaných systémů a navrhovat vhodná trvalá i náhradní řešení. Pokud se ztotožňujete s tím, co děláme a co z vás udělá člena našeho týmu, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět J

Co děláme?

Poskytujeme uživatelům konzultace při řešení neobvyklých případů zpracování v informačních systémech pojišťovny (agendy správa pojistných smluv, párování plateb a likvidace). Provádíme základní analýzu hlášených problémů v interních aplikacích a předávání k dalšímu řešení. Hledáme možnosti náhradních či dočasných řešení v případě nejasných procesů či nefunkčnostech systémů. Spolupracujeme na projektech souvisejících s rozvojem či změnami provozních systémů a procesů. Navrhujeme úpravy provozních informačních systémů s cílem zvyšovat efektivitu zpracování. Provádíme základního nastavení (parametrizace) vybraných systémů, dle připraveného zadání. Pečujeme o datovou kvalitu v rámci svěřených systémů.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

Máte zkušenosti s přímou podporou uživatelů informačních systémů v rámci firmy. Potřebujeme kolegu/yni technického typu, který/á ví, do čeho jde a tato práce jej/ji nejen zajímá, ale i baví. Pokud k tomu máte zkušenosti i se sférou pojišťovnictví, máte výhodu J
Umíte rychle porozumět fungování aplikací, jejich možnostem i omezením. Je pro vás snadné si rychle osvojit práci s novým programem a umíte s jeho užíváním poradit i ostatním. Počítač je pro vás kamarád a práce s ním vás baví, MS Office žádný problém a chcete se neustále posouvat dopředu. Nezaskočí vás technikálie, na kterých bude třeba se domluvit s vývojáři.
Máte schopnost empatie a vyjednávání. Umíte se dobře vžít jak do role uživatele tak i vývojáře, umíme naslouchat, v klidu a věcně argumentovat, vyjednávat a rozumně se domluvit.
Náročné úkoly pro Vás nejsou strašákem. Umíte si poradit, i když vše nejde podle plánu. Když je třeba umíte zabrat. Pozitivní a proaktivní přístup k řešení problémů pro vás není fráze, ale poslání. Smysl pro přesnost, důslednost a zodpovědnost je to, co vás charakterizuje.
Rozumíte obsahu a smyslu pojmu datová kvality. Pracujeme v dynamickém prostředí a našimi systémy protéká množství dat. Hledáme člověka, co bude vidět souvislosti mezi jednotlivými daty, bude umět rozlišit, která data vykazují znaky datové nekvality, hledat její příčiny a přispívat k řešení.
Nevadí vám občasná služební cesta. Máme centrálu v Praze, občas se hodí tam zajet na osobní jednání apod. a k tomu je výhodou i B řidičák.
Nebojíte se angličtiny. Občas máme i zahraniční dodavatele SW a to je pak (většinou písemná) komunikace v AJ, takže alespoň pasivně.

Co vám nabízíme?

Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí v centru Jihlavy (Palackého 53).
Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna 2021).
Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř.mezinárodně
Nadstandardní systém benefitů
bonusy – individuální i kolektivní
cafeterie
stravenky
5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, otcovské volno, den pro dobrovolnictví
možnost pracovat z Home office
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění
výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG
akciový program
jazykové a další vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.

V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.


Informace o pozici

Společnost
Komerční pojišťovna, a.s.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel