S více než 47 000 zaměstnanci v 800 laboratořích ve více než 50 zemích je společnost Eurofins Scientific světovým lídrem v oblasti testování životního prostředí, potravin a farmaceutických výrobků. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům služby nejvyšší kvality, včasné a přesné výsledky a odborné poradenství prostřednictvím vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

Laborant mikrobiologie v potravinářské laboratoři

Náplň práce:

Práce v laboratorním informačním systému
Odpovídá za přípravu a zpracování vzorků potravin, kosmetiky a vod
Administrativní činnost spojená s řízením sekce dle ČSN EN ISO/IEC 17025
Zodpovědnost za dodržování systémů kvality a bezpečnosti práce

 Požadavky:

  • SŠ/VŠ potravinářského / chemického směru se zaměřením na chemii a mikrobiologii potravin, kosmetiky a vod, obor hygiena a bezpečnost potravin výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
  • Týmový hráč – schopnost pracovat v kolektivu
  • Uživatelská znalost práce Microsoft Office (Excel, Word)
  • Pohyblivá pracovní doba, přizpůsobená příjmu vzorků, 1x měsíčně víkendová směna (za tyto dny jsou poskytována náhradní volna)
  • Praxe v oboru mikrobiologie výhodou / vítaná
  • Odolnost proti stresu
  • Pozitivní, komunikativní a spolehlivá osobnost

Nabízíme:

  • Zázemí v nadnárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost osobního rozvoje v oblasti potravinářství
  • Zaměstnanecké výhody –stravenky, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolená
  • Nástup: dle dohody
  • Místo pracoviště: Praha 10
  • Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

EUROFINS CZ, s.r.o.

Zuzana Hartmanová

Radiová 1285/7

102 00 Praha 10 – Hostivař

CZECH REPUBLIC

Phone: +420 602 551 963

Web: www.eurofins.cz

Zašlete nám prosím životopis a krátký motivační dopis prostřednictvím formuláře.

Adresa
Radiová 1285/7, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Potravinářství, Věda a výzkum, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.