Naše rodinná firma emz je více než 70 let tradičním výrobcem elektronických, elektromechanických a mechanických součástek do domácích spotřebičů / bílé techniky. Hledáte zodpovědnou pozici na které byste se mohl/a realizovat? Máte technické vzdělání a zkušenosti ve svém oboru? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Pojďte a přidejte se k NÁM!

TECHNIK SMT LINKY A PÁJECÍ VLNY

Co vás čeká

Úkoly - SMT linka:

  • Zodpovědnost za plynulý a efektivní provoz
  • Seřizování, programování a pravidelný servis
  • Odstraňování drobných poruch
  • Komunikace s externím servisem v případě závažnější poruchy
  • Udržování předepsaného minimálního množství náhradních dílů a jejich objednávání
  • Úzká spolupráce s obsluhou - předávání informací, zaškolování
  • Spolupráce s vedoucími jednotlivých výrobních oddělení a kvalitáři
  • Samostatná příprava a provádění plánu údržby
  • Dodržování a zajišťování bezpečnosti práce při vykonávání činností a při práci na zařízeních
  • Prohlubování znalostí o SMT technologii
  • Spoluúčast na procesech zlepšování

Úkoly - Pájecí vlna:

  • Provádění pravidelného servisu
  • Seřizování a programování – optimalizace procesu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ÚSO/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti seřizování, údržby nebo oprav strojů- SMT technologie není podmínkou
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. (§6)
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
  • Pečlivost, cit pro detail
  • Ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Základní znalost AJ,- NJ výhodou
  • Znalost práce na PC- MS OFFICE
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout

  • Atraktivní a různorodou práci v rodinné firmě s dlouholetou tradicí
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu

Společnost
e m z Hanauer s.r.o.
Adresa
Lipová 330, Černošín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

e m z Hanauer s.r.o., Jana Schmucker
Lipová 330, 34958 Černošín, Česká republika
377 156 111, 377 156 128
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.