proFem o.p.s. - organizace s více než 25 letou tradicí, poskytujeme bezplatné právní a sociální poradenství obětem domácího a sexuálního násilí a obětem trestných činů
www.profem.cz

Projektová/finanční manažerka nebo manažer

Aktuálně hledáme posilu na pozici projektová/finanční manažerka nebo manažer.

Co budete dělat:

  • realizovat projektové aktivity v celém projektovém cyklu (příprava grantových/dotačních žádostí jak v kontextu ČR, tak mezinárodních žádostí, koordinace a implementace projektů, komunikace s projektovými partnery, monitoring a evaluace, průběžný a finální reporting)
  • finanční řízení; budete se podílet na nastavení rozpočtu, na průběžném sledování finančního čerpání, na přípravě finančních zpráv a vyúčtování, přispívat k zajištění souladu finančního managementu projektu s grantovými pravidly
  • vyhledávat nové grantové/dotační výzvy nebo jiné relevantní zdroje
  • podílet se na aktualizaci fundraisingového plánu, revize fundraisingových strategií a nastavování strategií nových
  • v rámci realizace projektů se budete podílet na koordinaci a implementaci široké škály aktivit (př. realizace výzkumných šetření, vydávání odborných publikací, inovace poskytovaných služeb a aktivit, revize PR strategie organizace, apod.)

Hledáme vás, pokud:

  • máte zkušenost s projektovým a/nebo finančním řízením v neziskovém sektoru (uvítáme i uchazeče/uchazečky, kteří mají zkušenosti pouze s finančním řízením v neziskovém sektoru)
  • jste systematická/ý, pečlivá/ý, samostatná/ý
  • orientujete se v neziskovém sektoru a sociálních službách
  • máte velmi dobrou znalost AJ
  • máte dobrou znalost MS Office, zejména Excel

Velmi uvítáme, pokud

  • máte zkušenosti s EU fondy a zahraničními donory
  • máte zkušenosti s crowdfundingem a komunikací s individuálními dárci a soukromými firmami

Co u nás najdete

  • zajímavou a smysluplnou práci v NNO s 27 letou historií,
  • podílení se na vzniku unikátních služeb pro oběti sexuálního násilí v ČR, které zde zatím dostupné nejsou
  • supervize
  • podporu při dalším vzdělávání
  • přátelskou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené, možnost sick days
  • nástup ihned, případně dle dohody
  • flexibilitu ohledně výše úvazku
  • případné zahraniční služební cesty

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Výše úvazku: 0,5-1

Místo výkonu práce: Praha

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (v rozsahu max. 1 NS) co nejdříve.

proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o. p. s.
Adresa
V luhu 715/6, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zdravotnictví a sociální péče, Finanční ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

proFem- centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.
V luhu 715/6, 140 00 Praha 4 – Nusle, Česká republika