Jsme personálně poradenská společnost a na českém trhu působíme již 25 let. Nabízíme špičkové služby v oblasti lidských zdrojů od executive search přes kariérní poradenství až po outplacement. V tuto chvíli hledáme posilu do našeho týmu na pozici:

HR Researcher

Náplň práce

  • organizace a koordinace vyhledávání vhodných kandidátů,
  • zodpovědnost za správu databáze,
  • plnění ad-hoc úkolů,
  • telefonická komunikace a pre-screening potenciálních kandidátů.

Požadujeme

  • dokončené SŠ vzdělání – pokud právě studujete personální řízení, psychologii a podobné obory na VŠ, budete mít bod k dobru :),
  • předchozí zkušenost v HR nebo zákaznickém servisu výhodou,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • výborná čeština a silné komunikační dovednosti v písemné i mluvené formě,
  • proaktivní přístup k práci,
  • ochota učit se novým věcem a rozvíjet své znalosti.

Nabízíme

  • možnost spolupráce na zajímavých projektech pro velké mezinárodní, společnosti i lokální rodinné firmy,
  • zaškolení do oblasti personalistiky a HR,
  • profesní růst a seberealizace,
  • příležitost být součástí fajn kolektivu,
  • dobrá dostupnost – sídlíme na Praze 4 v blízkosti metra C (Budějovická / Kačerov),
  • flexibilní pracovní doba – dle nastaveného typu spolupráce – možnost i dlouhodobé brigády při VŠ.

V případě zájmu klikněte na ODPOVĚDĚT a zašlete nám Vaše CV. Budeme se těšit na reakce.

Společnost
ALTRO Management Consultants s.r.o.
Adresa
Ohradní 1424/2b, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

ALTRO Management Consultants s.r.o., Iva Riecká
+420 725 707 438