Působíme na trhu již přes 25 let a řadíme se mezi nejúspěšnější vydavatelé v ČR.

Potřebujeme šikovnou asistentku s přesahem do personalistiky, která bude pravou rukou pro naše vedení a zároveň se také bude starat o lidské zdroje. 😊

Náplň práce:

  • Podpora vedení společnosti (zápisy z porad, vedení pokladny)
  • Administrativa (datové schránky, pošta)
  • Vedení personální agendy (pracovní smlouvy, podklady pro mzdovou účetní, docházka)
  • Tvorba inzerce a spolupráce s vedoucím ohledně náborů zaměstnanců

Nabízíme:

  • HPP, ale jsme otevření zkrácenému úvazku
  • Mzdové ohodnocení dle úvazku až 35 000 Kč
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy
  • Firemní akce a výlety
  • Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost profesního růstu
  • Různorodou a samostatnou práci
  • Odměny za dlouholetou práci
  • Místo výkonu práce na Praze - Chodov
  • Nástup podle domluvy nebo ihned

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici 3 roky
  • Dobrou znalost pracovně právní problematiky
  • Zkušenosti s náborem budou velkou výhodou
  • Komunikativnost a organizační schopnosti

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Asistent/asistentka, HR konzultant, Mzdový účetní, Office Manager, Personalista, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Daria Onufriets
+420 732 708 666