Společnost Optaglio hledá akční mladé talenty pro rozšíření svého týmu. Jsme na trhu již déle než 25let. Hlavní činností je výzkum, vývoj a inovace v oblasti holografického zabezpečení dokumentů a s tím spojená výroba.

Hledáme kolegu pro zajištění bezproblémového chodu dotačních projektů. Bude zajišťovat administrativu spojenou s vedením projektů, připravovat výběrová řízení a podílet se na tvorbě obchodních smluv. Bude vést celou agendu spojenou s dotačními projekty, evidovat veškeré pohyby materiálu a financí spojené s projekty a komunikovat s dotační autoritou. Ponese zodpovědnost za dodržování termínů, správné vyplňování nezbytných formulářů a jejich dodávání dotační autoritě v systému i případně ve fyzické formě. Bude zajišťovat hladký průběh kontrol z ministerstev i finančního úřadu. Bude vymýšlet kreativní přístupy k řešení problémů spojených s různými procesy ve firmě.

Upřednostňujeme:

- mladé, aktivní absolventy právnických univerzit

- systematické a logické myšlení

- nadšení pro studium a čtení předpisů, pravidel a jejich implementaci

Pokud Vás vybereme, dostanete možnost pracovat v krásném přírodním prostředí, vést neobvyklé projekty a pracovat s lidmi, kteří si na nic nehrají, ale vše říkají tak, jak to skutečně je.

Máte-li zájem, pošlete svůj životopis. K němu ale pošlete i povídání o Vaší představě vykonávané práce, jaké jsou Vaše znalosti a schopnosti a vůbec všechno co Vás napadne, že bychom měli vědět, než Vás pozveme na pohovor.

Těšíme se na setkání.


Informace o pozici

Společnost
OPTAGLIO a.s.
Adresa
Lochovice – Obora
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Právní služby, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník, Project Manager, Vývojový inženýr, Asistent soudce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.


Optaglio a.s., Ondřej Fedorčák
724 026 774
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.