ROSA - centrum pro ženy, z.s. Pomoc obětem domácího násilí.

Sociální pracovnice krizové pomoci

Co vás čeká

ROSA – centrum pro ženy, z.s. rozšiřuje služby o krizovou pomoc pro oběti domácího násilí v nově vznikajícím centru komplexní pomoci Rosalin na Praze 2 a hledá 6 nových kolegyň ve výběrovém řízení na pozici sociální pracovnice. Náplň práce: krizová pomoc, psychosociální, sociálně právní, sociálně terapeutické poradenství obětem domácího násilí, telefonická krizová pomoc. Jde o práci na směny. Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí. Mohou se ale hlásit i absolventky či studentky posledních ročníků sociální práce. Nástup od ledna 2022. Pracovní smlouva na dobu určitou po dobu trvání projektu do 31.3.2024.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odbornou způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.

Výhodou bude, pokud budete umět

Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.

Co vám můžeme nabídnout

5 týdnů dovolené, vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays. Maximální celková hrubá mzda pro režim 24/7 denní/noční v rozmezí 35-40 tisíc korun měsíčně.


Informace o pozici

Společnost
ROSA - centrum pro ženy,z.s.
Adresa
Na slupi 1483/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.