Pro společnost působící na česko-slovenském trhu více než 20 let hledáme nové kolegyně/kolegy na pozice

KEY ACCOUNT MANAGER pro regiony

1.ČECHY

2.MORAVA

3.SLOVENSKO

Pracovní náplň:

• Pravidelný osobní kontakt s klienty (lékaři/lékárny)

• Zodpovědnost za dosahování obchodních cílů

• Reporting, CRM, …

Požadovaný profil:

• Vzdělání – SŠ, výhodou vzdělání ve zdravotnictví

• Komunikativní a samostatný s orientací na výsledek

• Zkušenost v oboru výhodou (nikoliv podmínkou)

• Aktivní řidič/ka

Společnost nabízí:

• Pečlivé zaškolení v oboru a práci se zajímavým portfoliem

• Přátelské prostředí

• Zajímavé platové podmínky a bonusový systém

• Možnost práce na zkráceny úvazek a flexibilní pracovní doba

• 5 týdnů dovolené

• Auto, mobil, tablet

Možnost zaměstnání na HPP, VPP i OSVČ.

Společnost
Medindex, spol. s r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel