Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme kolegy na juniorní pozici:

Projektový koordinátor s anglickým jazykem

Co budete dělat?

  • Nejprve vás bude čekat práce na již běžících projektech, abyste pochopili co, jak a proč děláme a co od nás naši klienti očekávají;
  • zapojíte se do komunikace projektového týmu;
  • budete v každodenním kontaktu se „sítí“ externích spolupracovníků – Mystery Shopperů, kteří realizují různé mystery aktivity (návštěvy, volání …);
  • po telefonické konzultaci budete rozdělovat úkoly a starat se o hladký průběh všech běžících projektů.

Co očekáváme?

  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni C1 slovem i písmem);
  • zkušenost s projektovým řízením velkou výhodou;
  • logické myšlení, organizační a komunikační schopnosti;
  • pozitivní a konstruktivní přístup k překonávání a řešení problémů;
  • znalost MS Office aplikací (primárně Excel).

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro zahraniční klienty;
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (vzdělávací kurzy a tréninky, výuka jazyků na pracovišti, Multisport karta, cvičení na pracovišti, teambuildingy, výhodné mobilní tarify a další);
  • kanceláře se nachází v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný ASAP.

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš profil na Welcome to the Jungle!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Věda a výzkum, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Project Manager, Marketingový výzkum, Sociolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Cveková