CRYTUR, spol. s r.o. je přední světovou společností zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů pro špičkové vědecké aplikace a náročné průmyslové technologie (elektronová mikroskopie, lasery, luminofory aj.). Jsme ryze česká dynamicky a trvale se rozvíjející společnost s více než 300 zaměstnanci a ročním obratem 400 mil. Kč. S ohledem na stálé rozšiřování kapacit hledáme nové kolegy, kteří se chtějí podílet na přípravě technologií pro budoucnost.

Technolog vývoje opracování

Náplň práce:

- výroba prototypů z krystalických materiálů, skla, keramiky

- zavádění nových výrobků do standardní produkce

- hledání, vývoj, testování a zavádění nových výrobních technologií

- zlepšování současných technologií a procesů v oblasti laserové optiky, elektronové mikroskopie a zobrazovacích systémů

- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů

- identifikace a řešení problémů ve výrobě

- optimalizace stávajících technologických postupů a procesů

Požadavky:

- VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní obory:

· Technologie

· Konstrukce

· Materiálové inženýrství

- nutná orientace ve výkresové dokumentaci

- základní znalost technických/strojírenských norem

- přehled základních technologií pro opracování kovů/plastů/skla/keramiky

- vlastní iniciativa, schopnost improvizace, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, systematický přístup

- AJ na úrovni B1

Nabízíme:

- Zázemí české firmy

- Práci na špičkových zařízeních a ve zkušeném týmu

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvky na stravování na gastro Card Sodexo

- Příspěvky na volnočasové aktivity na Flexi Card Sodexo

- Penzijní připojištění

Společnost
CRYTUR, spol. s r.o.
Adresa
Na Lukách 2283, Turnov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Technolog výroby, Vývojový inženýr, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.