ZEPIKO spol. s r.o. je těžební a obchodní společnost, se sídlem v Brně a ve vlastnictví jednoho majitele (rodinný podnik). Společnost byla založena v roce 1992 a v současné době provozuje 5 pískoven, z nichž ve třech jsou mj. provozovány skládky inertních odpadů.
ZEPIKO spol. s r.o. se dále zabývá pronájmem vlastních nemovitostí (zejména budov) pro komerční i nekomerční účely. Společnost je právnickou osobou propojenou ve skupině firem nazývaných koncernovým označením ZEPIKO GROUP.
Více: https://www.zepiko.cz/

Sesterskou společností je firma TRANSBETON s.r.o. provozující 12 betonáren v rámci JMK, OLK, ZLK a MSK včetně dopravy a čerpání čerstvých betonů.
Více: https://www.transbeton.cz/

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

ZEPIKO spol. s r.o. posiluje svůj stávající personál na sídle firmy v Brně - Králově Poli a hledá další milou a pracovitou osobu na pozici ÚČETNÍ s pokročilými znalosti účetnictví s mnohaletou praxí :-)

! NÁSTUP IHNED nebo dle dohody !

Popis pracovní pozice:

1. účtování o nemovitostech (domy s komerčními i bytovými jednotkami)

2. účtování o výrobě betonu (betonárny společnosti TRANSBETON s.r.o.),

tzn. účtování přijatých faktur, nájemného ve vybraných nemovitostech, roční vyúčtování služeb, evidence odběratelsko-dodavatelských smluv, účtování o změnách na majetku/nemovitosti, DPH , majetkové daně, účtování a fakturace výrobních středisek sesterské spol. TRANSBETON s.r.o. (výroba betonu vč. distribuce, nákup vstupních surovin, měsíční inventarizace, pokladny provozoven) apod.

Výše uvedené činnosti vykonávají samostatné účetní, avšak s ohledem na expanzi společnosti ZEPIKO spol. s r.o. a sesterské společnosti TRANSBETON s.r.o. je nezbytná posila týmu těchto účetních.

Požadavky:

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalosti podvojného účetnictví, vyhlášky č. 500 a českých účetních standardů
- Základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH ve vztahu k nemovitostem
- Pokročilá znalost práce na PC, MS Office (! znalost účetních systémů Altus Vario a Vydas výhodou !)
- Zkušenosti v oblasti účetnictví, resp. účetní a daňové správy nemovitostí alespoň 2 roky
- Komunikační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, pečlivost
- Logické uvažování, částečná technická představivost ve spojitosti s nemovitostmi (budovami) a výrobními středisky

Náplň práce:

- účtování nájemného ve vybraných nemovitostech společností ve skupině ZEPIKO GROUP
- roční vyúčtování služeb
- účtování přijatých a vydaných faktur týkajících se jak nemovitostí, tak výrobních provozoven sesterské společnosti TRANSBETON s.r.o. (prodej betonu a služeb, nákup vstupních surovin a služeb, skladová evidence a inventarizace, DHM aj.)
- evidence nájemců, odběratelsko-dodavatelských smluv
- účtování o změnách na majetku/nemovitosti
- účtování DPH, pokladních dokladů a bankovních výpisů
- agenda související s evidencí dílčích částí nemovitosti v rámci SW
- účtování a kontrola krátko/dlouhodobého majetku

Nabízíme:

- expandujícího stabilního zaměstnavatele - ryze českou rodinnou firmu

- pololetní odměny na základě osobního hodnocení majitele firmy

- vysoce komfortní pracoviště/kanceláře v Brně - Králově Poli

- perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního růstu

- pracovní doba 8:00 - 16:30

- školení v oboru účetnictví, daní a legislativy hrazené zaměstnavatelem

- stravenky v hodnotě 120 Kč a občerstvení na pracovišti

- bezúročné půjčky a slevy na výrobky firem ve skupině ZEPIKO GROUP

Více informací:

Společnost
ZEPIKO spol. s r.o.
Adresa
Slovanské náměstí 1177/9, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.