Pro společnost virunga s.r.o., dovozce a prodejce exotického ovoce a dalších potravin z Afriky a Asie, nositele projektu africketrhy.cz, sídlící v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Finance & Operations Manager / Business Manager (Developer).


Hlavní náplní této pozice je komplexní zastřešení finanční agendy a operativy společnosti včetně implementace a optimalizace procesů. Úspěšný kandidát povede tým zaměstnanců společnosti a bude dohlížet i na legislativní aspekty fungování firmy. V rámci svého působení ve firmě se bude účastnit i procesu expanze firmy na jiné evropské trhy. Bude mít vhled do businessu společnosti a bude se od něho neméně očekávat jeho účast na rozvoji obchodu.


Ideální anglicky hovořící kandidát má zkušenosti na obdobné pozici či ve finančním controllingu, vzdělání ekonomického směru a uvítá pestrost pozice - finance jsou pouze částí agendy. Administrativa, operations a business development dodávají roli komplexitu. Praxe z businessové prostředí je nutností, stejně tak povědomí o segmentu potravin. Zkušenost z řízení malé či střední firmy je neocenitelnou výhodou.


V případě zájmu o bližší informace a nezávaznou diskrétní diskuzi – kontaktujte, prosím, Alžbětu Smith Kiganda, spolumajitelku firmy na tel. 601 167 169.


Informace o pozici

Společnost
virunga s.r.o.
Adresa
Hloubětínská 1/38, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

virunga s.r.o., Nikol Hermanová
601 187 647