Co vás čeká

Budete součástí týmu pro softwarový vývoj embedded systémů pro IoT. Jedná se poměrně o jednoduchá zařízení pro sběr dat s bezdrátovou komunikací založená na mikrokontrolérech typu STM32 a komunikačních modulech ESP32.
Dále pak programování FW/SW do oživovacích a kalibračních přípravků pro výrobu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Schopnost psát firmware pro mikrokontroléry v C/C++, ideálně schopnost napsat si vlastní komunikační knihovnu (tj. nezávislost na Arduino a podobných zvrácenostech). Z komunikačních sběrnic SPI, UART, I2C, do budoucna i CAN.
Umět se lehce orientovat v elektronickém schématu, vědět že když na vstupním pinu mám očekávat hodnotu kolem 0 V, tak opravdová 0 tam nikdy nebude apod.
Zkrátka z 80 % programátor a zbylých 20 % elektrotechnik.
Měření a zpracování hodnot také nesmí být cizí (průměrování, jednoduché filtry, normalizace hodnot...).

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí zkušenosti v IoT a embedded aplikací. Výhodné jsou např. již dokončené projekty, které můžete prezentovat.

Co vám můžeme nabídnout

Jsme aktivně rozrůstající se startup se silným zázemím investorů a tento a následující roky plánujeme masivní expanzi. Nabízíme proto příjemné kancelářské prostředí (včetně vývojového vybavení) v Praze 6 - Bubenči, kousek od Metra. Dále flexibilní pracovní dobu, home office je samozřejmostí stejně jako i občerstvení na pracovišti (nápoje, káva, sušenky...).
Odvedená práce na projektu je vždy individuálně ohodnocena pomocí nadstandardních odměn k pravidelné mzdě (např. dřívější splnění úkolu, vlastní vylepšení atd.).

Společnost
LAGMA Industries s.r.o.
Adresa
Srbská 347/2, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SMART TECHNOLOGY, s.r.o.