ELEKON, český člen mezinárodní skupiny MOBATIME, je významným světovým dodavatelem zařízení pro měření, synchronizaci a zobrazování času. Jsme malou firmou se 70 pracovníky, sídlem ve Vyškově a pobočkami v Praze a Liptovském Hrádku. Pro naše zákazníky, kterými jsou provozovatelé veřejné dopravy, stavební společnosti, školy, nemocnice, velká města i malé obce vyvíjíme, vyrábíme a opravujeme veřejné hodiny a informační systémy pro cestující.

Hledáte uplatnění spíše v menším kolektivu než ve velké korporaci? Nechcete pouze plnit úkoly přidělené "nadřízeným", ale sami si určovat denní náplň práce? Je pro Vás důležité, aby Vás práce bavila? Přijďte nás navštívit!

Technolog elektrovýroby SMD

Co vás čeká:

- nastavování a seřizování strojů pro osazování DPS

  • osazovací automat MYDATA MY9, MYCRONIC MY300
  • jet printer MYCRONIC MY700
  • zařízení pro pájení v parách ASSCON VP800
  • pájecí vlna SEHO

- tvorba a úpravy rozvržení osazovacích plánů DPS

- spolupráce při hledání a řešení závad na DPS z hlediska výrobních technologií

- technická podpora operátorů strojů a manuálních pracovišť

- výběr a zavádění nových technologií v elektrotechnické výrobě

- řešení různých nestandardních situací při výrobě

Jaké znalosti a dovednosti budete nezbytně potřebovat:

- dobré znalosti a zkušenosti z výroby slaboproudé elektrotechniky

- touhu učit se novým věcem

Výhodou bude, pokud budete mít:

- středně pokročilou znalost anglického jazyka (minimálně dobré porozumění psanému textu)

- vlastnosti jako pečlivost, zodpovědnost a pořádnost

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci v příjemném prostředí za spravedlivou odměnu

O oddělení

Pracoviště SMD

Ročně osadíme přibližně 20 tisíc kusů desek plošných spojů, které dále využíváme v našich vlastních produktech. V technologickém vybavení jsme špičkou v regionu.

Společnost
ELEKON, s.r.o.
Adresa
Brněnská 411/15, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.