Náplň a druh práce

Vykonávání dozorčí a kontrolní činnosti vězněných osob v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v dodržování časového režimu dne vězněných osob.

Požadavky

- občan ČR starší 18 let
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- morální a trestní bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
- způsobilosti k právním úkonům
- bez politické příslušnosti

Nabízíme

- služební příjem: 27 620 Kč - 37 220 Kč (včetně zvláštního příplatku) v závislosti na započitatelné praxi, po absolvování základní odborné přípravy platový postup
- 30 dní dovolené
- délka služby: 37,5 hod. týdně
- náborový příspěvek 100.000,- Kč
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
- možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
- možnost ubytování a využití zaměstnanecké posilovny
- po úspěšném absolvování služební zkoušky zařazení do služebního poměru na dobu neurčitou
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek při skončení služebního poměru

CustomerCategory

v-ostrov

Společnost
Vězeňská služba České republiky - Věznice Ostrov
Adresa
Ostrov – Vykmanov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 620 – 37 220 Kč / měsíc
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Státní a veřejná správa, Pracovník vězeňské služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vězeňská služba České republiky - Věznice Ostrov, Lenka Skořepová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.