We connect a greener world

V NKT spojujeme svět díky vysoce kvalitní technologii a v posledních letech se opravdu velmi soustředíme na podporu zelené energie. NKT navrhuje, vyrábí a instaluje řešení nízkonapěťových, středních a vysokonapěťových kabelů umožňující udržitelný přenos energie. Od roku 1891 společnost NKT inovovala technologii napájecích kabelů a vybudovala infrastrukturu od první žárovky po megawatty, které dnes vytváří obnovitelnou energii. NKT má centrálu v Dánsku a zaměstnává 4 400 lidí. NKT je kótovaná na burze Nasdaq Copenhagen a v roce 2019 dosáhla tržeb 1,3 miliardy EUR.

Zkušební technik

Bez kvalitních kabelů se moderní svět neobejde!

Máte potenciál a chcete se stát součástí stabilní mezinárodní společnosti?

Do týmu kvality hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK.

Jaká je náplň práce?

  • Provádět kusové zkoušky výrobků
  • Podporovat výrobu z pohledu kvality
  • Pracovat v nepřetržitém provozu
  • Ukládat výsledky do systémů CaDeT
  • Odebírat vzorky pro výběrové zkoušky
  • Provádět, vyhodnocovat a evidovat specifické zkoušky (měření Riz, Tg delta aj.)
  • V případě potřeby vystavovat hlášení neshodných výrobků v systému SAP

Co od kandidáta očekáváme?

  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • SOŠ/SOU - ideálně technického nebo elektrotechnického směru
  • Spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu

Co bude Vaší výhodou?

  • Praxe z technického nebo elektrotechnického směru
  • Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Schopnost udržovat zkušební zařízení
  • Znalosti IMS (EMS, OMS,BOZP)
  • Znalost MS Office
  • Základní znalost AJ

A co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené + rekondiční volna
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení, motivační bonusy, náborový příspěvek
  • Závodní stravování a stravenky
  • Multisport karta (dotovaná zaměstnavatelem)
  • Příspěvěk 1 400,- měsíčně na životní/penzijní pojištění
  • Výhodné tarify a slevy u našich partnerů
  • Využití lokálních aktivit (aquapark, bazén, masáž, apod.)
  • Zaměstnání ve fungujícím týmu s přátelskou atmosférou a ochotou pomáhat si, individuální přístup společnosti ke každému zaměstnanci
  • Zázemí mezinárodní společnosti a plnou podporu při startu kariéry, možnost profesního růstu
  • Mimopracovní setkání a jiné společenské aktivity

Zaujalo Vás to?

Dejte nám o sobě vědět odpovědí na inzerát, nebo nám zavolejte na tel. číslo 725 647 174.

Budujeme lepší společnost s ohledem na životní prostředí.

Těšíme se na Vás.

Společnost
NKT s.r.o.
Adresa
U Tržiště 685/1, Velké Meziříčí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Zkušební technik, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.