Kongresové centrum Praha, a. s. spolu s hotelem Holiday Inn Prague Congress Centre a Business Centrem Vyšehrad nabízí ucelený balíček služeb a drží si v oblasti kongresového průmyslu v Praze výsadní postavení. Pomozte nám stát se atraktivním partnerem pro organizátory všech druhů kongresů, konferencí, výstav a setkání na všech úrovních.

ELEKTROMECHANIK SÁLOVÉ TECHNIKY

Kongresové centrum Praha, a.s. patří mezi nejvýznamnější kongresová centra v Evropě s bohatou historií v pořádání kongresů, konferencí a kulturních akcí. Pro doplnění technických pozic hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK SÁLOVÉ TECHNIKY.

Vaší náplní práce bude:

 • obsluha a údržba elektrohydraulických zařízení jevištní techniky a technických zařízení sálů
 • pravidelná kontrola funkčnosti obsluhovaného elektrohydraulického zařízení podle technické dokumentace

Co požadujeme:

 • vyučení v oboru elektro, praxe v oboru min. 2 roky (silnoproud)
 • platná vyhláška 50, § 6
 • základní znalosti práce s PC
 • schopnost práce ve výškách a nočních směnách
 • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

 • místo výkonu práce u metra C – stanice Vyšehrad
 • zázemí stabilní a silné společnosti
 • 5 týdnů dovolené, 3 sick day
 • personální stravování s příspěvkem
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • možnost parkování v hotelových garážích za zvýhodněné ceny


Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.
 
Kontaktní osoba:
Petra Komárková – specialista pro nábor a vzdělávání
5. května 1640/65
140 00 Praha 4
tel.: +420 261 172 544
 
Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Kongresové centrum Praha, a.s., IČO: 63080249, se sídlem 5. května 1640/65, Nusle, Praha 4, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, telefon, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se můžete obrátit se stížností.


Informace o pozici

Společnost
Kongresové centrum Praha, a.s.
Adresa
5. května 1640/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kultura, umění a tvůrčí práce, Strojírenství, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Mechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.