INŽENÝR R&D! Náborový příspěvek 30 tis. Kč!

VISCOFAN CZ s.r.o. (dříve Gamex) najdete v centru Českých Budějovic již 26 let. Jsme součástí nadnárodní společnosti Viscofan Group, největšího výrobce umělých střívek.

Co vás čeká?

- vývoj nových produktů
- optimalizace současných receptur a výrobků na základě potřeb zákazníků
- testování nových vstupních materiálů a aditiv
- převod požadavků zákazníků do vlastností produktu

Co u kandidáta hledáme?

- VŠ technologického nebo chemickotechnologického směru (zaměření na zpracování polymerů výhodou)
- praxe ve vývoji plastových produktů (především extruze) výhodou
- zkušenost s technologií a procesem zpracování plastů (především s výrobou plastových filmů)
- znalost polymerních a analytických technik plastových výrobků (termická, mechanická a reologická analýza)
- AJ slovem i písmem, ŠJ výhodou
- schopnost analytického a syntetického myšlení
- proaktivní přístup
- kreativita a organizační schopnosti
- týmová práce

Co vám můžeme nabídnout?

- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- práci v centru Českých Budějovic
- zajímavé finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- bonus ročně až 28 tis. Kč
- 5 týdnů dovolené
- možnost osobního i profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí
- mobilní telefon
- BENEFIT+ karta na masáže, wellness, zboží z lékáren, knihy, cestování, aj. (roční příspěvek 4 500 Kč)
- fitness centrum v areálu zadarmo 1x denně, možnost dotované MultiSport karty
- akce pro zaměstnance (sportovní turnaje, kulturní akce atd)
- odměny při životních a pracovních jubileích

Společnost
VISCOFAN CZ s.r.o.
Adresa
Průmyslová 377/2, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Potravinářství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Technik, Technik potravinářské výroby, Technolog potravinářské výroby, Specialista vývojového týmu, Pracovník výzkumu a vývoje, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

VISCOFAN CZ s.r.o., Martin Šilha