Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu na pozici projektový manager.

Náplň práce:

· organizace projektování a výstavby výrobních linek

· vedení projektového týmu

· kontrola termínového plnění

Požadavky:

· SŠ, VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření

· zkušenost s řízením zakázek výhodou

· schopnost vést a řídit tým

· odolnost vůči stresu

· jazyky: komunikativní NJ

· ochota k cestování

· hledáme silnou, komunikativní a flexibilní osobnost

Nabízíme:

· zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

· možnost karierního postupu

· práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

· moderní pracovní prostředí

· účast na zahraničních projektech

· zaměstnanecký systém benefitů

· odpovídající finanční ohodnocení (dohodou na osobním pohovoru)

· mzda: 45.000,- Kč

Své životopisy s fotografií posílejte na emailovou adresu.

Společnost
CAD engineering s.r.o.
Adresa
tř. Svobody 596/21, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel