Akciová společnost ČEPRO je jedním z nejvýznamnějších českých průmyslových podniků, která zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil.

Specialista bezpečnosti ochrany produktovodní soustavy

Máte rádi pohyb? Neradi sedíte celý den v kanceláři? Jste fyzicky v kondici? Řídíte aktivně auto? Jste týmový hráč?

Pak hledáme právě Vás!

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Ostraha produktovodu.

Jedná se o vysoce kvalifikovanou dělnickou pozici

Místo výkonu práce: Hněvice (Štětí, Roudnice n/L)

Náplň práce:

  • bezpečnostní opatření k ochraně majetku v terénu (napříč celou ČR) v rámci pouze denních směn (vždy dvoudenní blok)
  • 80% pochůzková činnost za účelem zjištění nelegální činnosti na majetku společnosti
  • hlášení a řešení mimořádných událostí, evidence vykonané činnosti
  • administrativní činnost v rámci vykazování práce
  • práce s elektronikou – mobilní prostředky, PC

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání /výuční list
  • trestní bezúhonnost – výpis z rejstříku trestů
  • předložení úplného životopisu
  • bezdlužnost – postačuje prohlášení v rámci životopisu
  • velmi dobrá fyzická a psychická zdatnost, odolnost a velmi dobrý zdravotní stav (bude proveden test fyzické způsobilosti uchazeče k výkonu práce)
  • schopnost práce pod tlakem, dobrá rozhodovací schopnost a orientace v krizových situacích
  • ŘP skupiny "B" (aktivní řidič)
  • pokročilou znalost Microsoft Office (Word, Outlook)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • vysoký stupeň seberealizace a možnost odborného rozvoje
  • zajímavou práci na plný úvazek v perspektivním týmu
  • příznivý model pouze denních směn skládaných do bloků s prostorem pro další osobní zájmy
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, zvýhodněné ceny paliva, volnočasové poukázky, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, konzultační služby ELA

Informace o nástupu:

Nástup možný dle dohody

Pozn.:

Zájemci budou po prověření písemné dokumentace absolvovat ústní pohovor a testy fyzické zdatnosti na skladě Hněvice u vedoucí oddělení bezpečnosti produktovodů.

Společnost
ČEPRO, a.s.
Adresa
Štětí – Hněvice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel