PBS GROUP

Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Vyrábí turbínová zařízení pro letectví, energetiku či dopravní průmysl. Dodává parní a expanzní průmyslové turbíny. Řadí se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Hlavním oborem je však letecký průmysl. Více než 50 let vyrábí pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy pro různé typy letounů a helikoptér. V posledních 20 letech rozšířila své produkty o turbínové pohonné jednotky především pro bezpilotní letouny.

Náplň Práce

  • Marketingová podpora mezinárodního obchodního týmu (ČR, USA, Indie)
  • Příprava grafických podkladů pro prezentaci firmy
  • Příprava obsahu příspěvků na sociálních sítí (zejm. LinkedIn)
  • Příprava a editace obsahu webových stránek
  • Podpora obchodního týmu v přípravách na jednání, veletrhy a konference
  • Podpora obchodního týmu při tvorbě mailingových kampaní

Požadavky

  • Znalost práce s nástroji MS Office a nástroji Adobe (zejména Photoshop)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1
  • Smysl pro detail a kreativita
  • Nadprůměrné stylistické dovednosti - schopnost editovat články, příspěvky na sociální sítě, apod.
  • Samostatnost, spolehlivost, proaktivita, pečlivost, organizovanost

Co nabízíme

  • Práce na 100, 75, či 50 % úvazek - ideální pro studenty a čerstvé absolventy
  • Kancelář na Václavském náměstí
  • Firemní notebook
  • Práce pro jednoho z největších českých výrobců v oblasti letectví
  • Možnost karierního postupu
  • Přátelské a profesionální pracovní prostředí
  • Zajímavá pracovní náplň - spolupráce s mezinárodním týmem, spolupráce na mezinárodních projektech, podílení se na obchodním rozvoji firmy

Společnost
PBS GROUP, a.s.
Adresa
Krakovská 583/9, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Výroba a průmysl, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.