Jsme Broker Consulting, ryze česká poradenská společnost propojující oblasti financí, realit a bankovních služeb. Naše centrály najdete v Plzni, Praze a Bratislavě. Fungujeme už od roku 1998 a za tu dobu jsme pomohli více než 600 000 klientů, které bezpečně provádíme složitým světem osobních financí a realitních záležitostí, jako jsou prodej nebo nákup nemovitosti. Našich více než 2000 konzultantů klientům nabízí profesionální služby v oblasti finančního plánování, spoření, renty, financování bydlení a zabezpečení.

Spolupracujeme s více než stovkou finančních institucí v Česku a na Slovensku a díky tomu si udržujeme tolik důležitou nezávislost. Naší vlajkovou lodí je OK POINT, celorepubliková síť franšízových poboček, které představují finanční a realitní supermarket, jehož součástí jsou i moderní bankomaty a vkladomaty.

Specialista marketingu, grafik/grafička

Jste ambiciózní a hledáte svojí šanci? Umíte pracovat aktivně a efektivně? Chcete prostor pro realizaci a možnost podílení se na rozvoji společnosti? Stereotyp v práci není Vaším snem? Jsme příležitost právě pro Vás! Ozvěte se nám.

Co přesně bude Vaším úkolem?

- Spolupráce s oddělením marketingu a dodavateli (tiskárny, reklamní studia)
- Grafické zpracování jednotlivých projektů a kampaní pro firmu i naše konzultanty
- Návrhy letáků, pozvánek, billboardů, brožur, inzercí, diplomů, přání, atd.
- Příprava tiskových dat
- Branding kanceláří Broker Consulting a franšízových poboček OK POINT
- Návrhy webů, aplikací, bannerů, příspěvků na sociální sítě
- Tvorba a úprava word dokumentů a formulářů do prezentovatelné podoby
- Tvorba prezentací v powerpointu
- Ořez a úprava fotografií
- Branding reklamních předmětů

Co k tomu potřebujete?

- Estetické cítění, pečlivost, zodpovědný přístup
- Dobrou znalost grafických programů Adobe CC (minimálně Illustrator, Photoshop, Indesign)
- Zkušenost s grafickým programem Corel Draw výhodou
- Znalost MS Office (Powerpoint, Word, Excel)
- Znalost prostředí administrace webů (Elementor, Wordpress) výhodou
- Znalost tvorby interaktivních formulářů v Adobe Acrobat výhodou
- Chuť zlepšovat se a vymýšlet nové nápady, sledovat trendy

Koho se těšíme přivítat mezi nás?

Člověka s pozitivním přístupem k životu, k práci, k lidem, s chutí prezentovat úspěšnou, stabilní a perspektivní firmu. Člověka se zájmem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce. Prostě kolegu či kolegyni, kteří mají rádi výzvy.

Výhodou bude, možnost seznámit se s portfoliem Vašich prací.

Co Vám můžeme nabídnout

Velký prostor k seberealizaci a pracovní svobodu ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Zodpovědnou a smysluplnou práci, v rámci které, si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Směrodatné jsou viditelné výsledky. Odměňování, odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem. Funkční tým kolegů ve velmi příjemném prostředí s téměř až domácím zázemím (moderní kanceláře). Možnost být důležitou součástí marketingového oddělení. Výkon práce z domova.

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Specialista marketingu, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Ilona Kovaříková